Marina di Ascea / Villaggio Le Palme

od 3 590
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• ubytování uprostřed krásné zeleně
• výhodná poloha u pláže i blízko centra letoviska

Filtr

Charakteristika

moderní komplex leží v Národním parku Cilento přímo u pláže v centru letoviska. Rozkládá se na ploše 100 000 m2 a skládá se z 48 bungalovů (mono a bilo), 42 mobilhomů a 29 dřevěných cottage (trilo). Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny TV a klimatizací a mají terasu. Řadové prefabrikované domky a zděné bungalovy se nachází uprostřed krásné zeleně. Villaggio je vhodné i pro náročnější klientelu, rodiny s dětmi a sportovní skupiny.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a palandou, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Bilo - obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou a jedním rozkládacím jednolůžkem, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout na zastřešené terase, vlastní sociální příslušenství, klimatizace. Trilo - obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou a jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, pizzerie, recepce, minimarket, tabák, společenská místnost s TV, Internet point, dětské hřiště, animace, miniklub, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště na basketbal a volejbal, lukostřelba, bruslení, windsurfing, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, jemný písek a oblázky.

Nástup na ubytování

neděle od 16 hod. Na vyžádání možnost ubytování v termínu sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, závěrečný úklid, plážový servis, ložní prádlo, vstup do bazénu, miniklub, animační programy, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.
Železniční stanice Ascea 1 km. Na vyžádání možnost transferu z letiště v Neapoli.

Informace o letovisku

Moderní přímořské městečko Ascea Marina, které má bohatou historii, leží přímo nad mořem. Dnes se může pochlubit nově postavenými vilkami a krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi. Zejména večer se nabízí nezapomenutelný pohled na krásně osvětlené vykopávky římského města Velia.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING