Filtr

Charakteristika

dobře vybavené villaggio s bazénem se nachází na hranici mezi Laziem a Kampánií. Disponuje 180 apartmány, které jsou rozmístěny v piniovém háji. Místo je ideální pro odpočinkovou dovolenou i pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Mono A - obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, veranda. Trilo B, D - obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo samostatným lůžkem, kuchyňský kout, 2 pokoje se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, veranda. Apartmány Superior jsou zrekonstruované a mají klimatizaci a TV.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

2 bazény, recepce, restaurace, bar, solárium, prádelna, tenisové kurty, multifunkční hřiště, minigolf, stolní tenis, dětské hřiště, animační programy, parkoviště, WiFi.

Pláž

40-400 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, ložní prádlo a ručníky, vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy, WiFi ve společných prostorech, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK. U apartmánů typu Superior navíc klimatizaci.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 60 €/mono, 70 €/trilo; plážový servis v období do 18.06. a od 03.09. 80 €/týden, v ostatních obdobích 120 €/týden.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 35 €/týden, ložní prádlo a ručníky 10 €/samostatné lůžko/výměna, 15 €/manželská postel/výměna.

Příplatky

apartmán typu Comfort 15 %; cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING