Baia Domizia / Italy Village

od 9 190
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

dobře vybavené villaggio se nachází na hranici mezi Laziem a Kampánií. Disponuje 217 apartmány, které jsou rozmístěny v piniovém háji.

Ubytování

Mono - obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo samostatným lůžkem, kuchyňský kout, 2 pokoje se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

2 bazény, recepce, restaurace, bar, solárium, prádelna, tenisové kurty, multifunkční hřiště, minigolf, stolní tenis, dětské hřiště, animační programy, parkoviště, WiFi.

Pláž

40-400 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, ložní prádlo a ručníky, vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy (01.06.-14.09.), WiFi ve společných prostorách, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 50 €/mono, 60 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

apartmán s klimatizací a TV 15 %, parkoviště 5 €/auto/noc, plážový servis v období do 22.06. a od 07.09. 80 €/týden, v ostatních obdobích 120 €/týden; dětská postýlka 35 €/týden, ložní prádlo a ručníky 15 €/os./výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING