Baia Domizia / Italy Village

od 10 190
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

dobře vybavené villaggio se nachází na hranici mezi Laziem a Kampánií. Disponuje 217 apartmány, které jsou rozmístěny v piniovém háji.

Ubytování

Mono - obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo samostatným lůžkem, kuchyňský kout, 2 pokoje se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

2 bazény, recepce, restaurace, bar, solárium, prádelna, tenisové kurty, multifunkční hřiště, minigolf, stolní tenis, dětské hřiště, animační programy, parkoviště, WiFi.

Pláž

40-400 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, ložní prádlo a ručníky, vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy (01.06.-14.09.), WiFi ve společných prostorách, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 50 €/mono, 60 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

apartmán s klimatizací a TV 15 %, parkoviště 5 €/auto/noc, plážový servis v období do 22.06. a od 07.09. 80 €/týden, v ostatních obdobích 120 €/týden; dětská postýlka 35 €/týden, ložní prádlo a ručníky 15 €/os./výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING