Filtr

Charakteristika

hotel s bazénem se nachází přímo nad pláží a cca 800 m od centra městečka Marina di Camerota, které leží v srdci Národního parku Cilento a Vallo di Diano zapsanými v UNESCO. Hotel disponuje 90 pokoji a je postavený v moderním minimalistickém stylu. Nabízí krásný výhled na záliv Baia della Calanca s křišťálově průzračnou vodou. Marina di Camerota je místem navštěvovaným kvůli své poloze u Tyrhénského moře s členitým pobřežím, romantickými plážemi a jeskyněmi. Centrum městečka láká uličkami plnými obchůdků, pizzerií, restaurací, barů a především pěší promenádou podél přístavu. Na své si přijdou i děti v dětském centru se spoustou zajímavých atrakcí.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, minibar, fén, klimatizaci a některé balkon. Možnost ubytování v pokojích s výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z několika jídel 1. a 2. chodu, předkrm a přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, dětský koutek, animační programy, miniklub, parkoviště, WiFi.

Pláž

přímo nad pláží, soukromá, písečná, přístup na pláž cca 100 m po cestě nebo cca 50 schodů.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, animační programy, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

klubová karta 35 €/týden/os. od 3 let.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 10 €/den, pokoj s výhledem na moře 10 €/pokoj/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 50 %, plná penze 410 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 12 let na na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %; dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING