Marina di Camerota / Residence Baia Infreschi

od 3 990
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Malá zvířata povolena
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• moderní komplex v toskánském stylu
• poloha v kouzelném centru letoviska
• bazén
• oblast vhodná i pro potápění

Filtr

Charakteristika

moderní luxusní komplex, který svojí strukturou a vybavením apartmánů připomíná toskánský styl, je umístěný v centru letoviska cca 500 m od pláže. Residence se skládá ze dvou budov. Každá budova disponuje čtyřmi přízemními apartmány s malou terasou a proutěným zahradním nábytkem a čtyřmi apartmány v prvním patře. Všechny apartmány jsou vybaveny telefonem a TV/SAT. Residence je vzdálená cca 15 minut pěší chůze od místního lodního přístavu s pěší palmovou promenádou. Kouzelné centrum městečka, tak typické pro jižní Itálii, láká turisty svými úzkými uličkami plnými obchůdků, cukráren, pizzerií a místních barů. Oblast je také vhodná k potápění.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem nebo dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa (na vyžádání, za příplatek). Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem nebo dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, terasa (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, prostor na cvičení, parkoviště, WiFi.

Pláž

500 m, písek místy s oblázky, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, ložní prádlo, vstup do bazénu, WiFi, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid v období do 05.08. a od 19.08. 30 €/apt., v ostatních obdobích 40 €/apt..

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 10 €/den; 2. přistýlka v období do 05.08. a od 19.08. 15 €/os./noc, v ostatních obdobích 20 €/os./noc; ložní prádlo 6 €/manželská postel/výměna, 4 €/samostatné lůžko/výměna; ručníky v období do 05.08. a od 19.08. 6 €/os./výměna, v ostatních obdobích 8 €/os./výměna; malé zvíře 50 €/pobyt.

Příplatky

10 % apartmán s e zahrádkou, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Železniční stanice Pisciotta 12 km (bus z Pisciotta do Cameroty 1,5 €). Letiště Neapol 180 km (transfer za poplatek 15 €/os./1 směr).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING