Filtr

Charakteristika

moderní prázdninové středisko se nachází ve velmi příjemném prostředí v obklopení středomořské vegetace. Tvoří ho apartmány umístěné v třípodlažní budově a dřevěné a zděné bungalovy s venkovní terasou. Nedaleké romantické pláže jsou omývány průzračně čistým Tyrhénským mořem. Centrum letoviska je vzdáleno cca 1 km. Za návštěvu stojí Aquapark v Praia a Mare, Pompeje, Vesuv nebo Capri. Svou polohou, sportovním vybavením a bazénem je villaggio vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro sportovně založené.

Ubytování

Mono - obývací pokoj se třemi samostatnými lůžky, kuchyňský kout na otevřené lodžii, vlastní sociální příslušenství.
Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout na otevřené lodžii, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství.
Bilo bungalov - předsíň, kuchyňský kout na zastřešené terase, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, recepce, bar, hřiště na volejbal, posilovna, dětské hřiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, soukromá, písek místy s oblázky, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 10 €/os./výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Železniční stanice Pisciotta 12 km (bus z Pisciotta do Cameroty 1,5 €). Letiště Neapol 180 km (transfer za poplatek 15 €/os./1 směr). Zvířata nejsou povolena.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING