Filtr

Charakteristika

středisko s bazénem se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Národního parku Cilento cca 3,5 km od centra letoviska. Je umístěno poblíž jedné z nejatraktivnějších pláží na pobřeží, charakteristické svými zátokami a jeskyněmi. Z villaggia, které se skládá ze zděných vilek obklopených středomořskou vegetací, je nádherný výhled na moře. Místo je vhodné pro ty, kteří chtějí strávit komfortní a příjemnou dovolenou v duchu prosté pohostinnosti.

Ubytování

Mono - kuchyňský kout na zastřešené terase, ložnice s manželskou postelí a popř. dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Bilo - kuchyňský kout na zastřešené terase nebo uvnitř, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, pokoj se dvěma nebo třemi samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

vlastní. V červenci a srpnu možnost stravování v restauraci villaggia.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, společenská místnost s TV, dětské hřiště, miniklub, animační programy, stolní tenis, parkoviště, WiFi.

Pláž

300 m po cestě + schody k pláži, soukromá, písečná. K dispozici je plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, ložní prádlo, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 40 €/mono, 50 €/bilo; klubová karta v období 02.07.-03.09. 40 €/týden/os. od 4 let, v ostatních obdobích 15 €/os. od 4 let (zahrnuje plážový servis, plážový minibus, v období 02.07.-03.09. animační programy a miniklub).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 6 €/apt./den.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.
Železniční stanice Pisciotta 12 km, letiště Neapol 180 km. Možnost zajištění transferu.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING