Paestum / Hotel Clorinda

od 11 390
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel s bazénem se nachází v příjemné a klidné části Paesta. Procházkou přes piniový háj se dostanete k soukromé pláži hotelu. Nedaleko od hotelu se nachází zóna Laura, kde je umístěna převážná část obchodů, barů a pizzerií. Archeologický areál je vzdálen cca 2,5 km, děti zase ocení aquapark v 10 km vzdáleném městečku Battipaglia.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, minibar, fén, klimatizaci, některé balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované o 2 chodech, přílohy formou bufetu, ovoce, voda v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, parkoviště, WiFi.

Pláž

400 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

plná penze 500 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Město Paestum leží v oblasti Cilento, v jednom z nejkrásnějších míst Itálie s bělostnými plážemi, čistým mořem a nedotčenou přírodou. Novodobé Paestum leží směrem na sever od starořeckého naleziště se zachovalými dórskými chrámy a zbytky antického města, významné archeologické lokality, která představuje ráj pro milovníky historie.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING