Paestum / Hotel Sogaris

od 12 190
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

kompletně zrekonstruovaný třípatrový hotel s bazénem se nachází v části letoviska Licinella, cca 2 km od archeologického areálu a kousek od turistického městečka Agropoli. Hotel disponuje 22 elegantně a moderně vybavenými pokoji, u kterých byla při rekonstrukci věnována pozornost každé maličkosti. Je obklopený středomořskou vegetací a nabízí výhled na moře. Výhodou je také přímý vstup na soukromou pláž.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, minibar, trezor, fén a klimatizaci. Možnost ubytování v prostornějších pokojích Superior nebo Superior s výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z několika jídel 1. a 2. chodu, přílohy formou bufetu, voda. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, dětské hřiště, animační programy, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, písčitá s pozvolným vstupem do moře, soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, animační programy (červenec, srpen), parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 5 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období do 02.08. a od 23.08. 680 Kč/noc, v ostatních obdobích 1 000 Kč/noc; plná penze 540 Kč/os./den, pokoj Superior nebo pokoj Superior s výhledem na moře cena na vyžádání v CK, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 6 let na přistýlce ZDARMA, děti od 6 do 14 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Město Paestum leží v oblasti Cilento, v jednom z nejkrásnějších míst Itálie s bělostnými plážemi, čistým mořem a nedotčenou přírodou. Novodobé Paestum leží směrem na sever od starořeckého naleziště se zachovalými dórskými chrámy a zbytky antického města, významné archeologické lokality, která představuje ráj pro milovníky historie.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING