Filtr

Charakteristika

středisko je umístěno v piniovém lesíku přímo u pláže. Leží cca 500 m od centra městečka Paestum a cca 1,5 km od známé archeologické zóny. Krásné přímořské město Agropoli je vzdáleno cca 8 km. Villaggio je tvořeno karavany, bungalovy a miniapartmány.

Ubytování

Bilo 2+2, 3+2 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem (pro děti do 12 let) a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, veranda. Bilo 6 - kuchyňský kout, pokoj s manželskou postelí, pokoj se dvěma palandami, vlastní sociální příslušenství, veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

pizzerie, bar, minimarket, animační programy, fotbalové hřiště, plážový volejbal, parkoviště.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, plážový servis, ložní prádlo (set na začátku pobytu), animační programy, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 30 €/apt.; paušální poplatek 10 €/apt. (zahrnuje spotřebu energie, vody a plynu a závěrečný úklid).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 8 €/manželská postel/výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Město Paestum leží v oblasti Cilento, v jednom z nejkrásnějších míst Itálie s bělostnými plážemi, čistým mořem a nedotčenou přírodou. Novodobé Paestum leží směrem na sever od starořeckého naleziště se zachovalými dórskými chrámy a zbytky antického města, významné archeologické lokality, která představuje ráj pro milovníky historie.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING