Palinuro / Residence Riviera

od 3 490
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis

Filtr

Charakteristika

třípatrová residence se nachází v samém centru městečka cca 200 m od pláže. Díky své poloze na panoramatickém místě nabízí svým hostům užít si úchvatné podívané na záliv a mys Palinuro nořící se do krásné křišťálové vody. Moderně a vkusně zařízené apartmány jsou vybaveny TV a mají boční nebo přímý výhled na moře.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. rozkládacím jednolůžkem, vlastní sociální příslušenství. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství. Možnost ubytování v apartmánu s balkonem s výhledem na moře (bilo), s balkonem s bočním výhledem na moře (trilo) nebo s terasou s výhledem na moře (za příplatek, na vyžádání).

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze.

Vybavenost

výtah, recepce, restaurace, prádelna, parkoviště, WiFi.

Pláž

200 m volná pláž Ficocella; 400 m soukromá pláž Saline, k dispozici plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky (set na začátku pobytu), parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna; plážový servis na soukromé pláži 10-12 €/den (zahrnuje i plážový minibus); polopenze v období do 13.06. a od 12.09. 17 €/os./den, v ostatních obdobích 20 €/os./den.

Příplatky

příplatek za balkon s výhledem na moře 1 680 Kč/bilo/týden; příplatek za balkon s bočním výhledem na moře 1 180 Kč/trilo/týden; příplatek za terasu s výhledem na moře 2 360 Kč/bilo/týden, 3 360 Kč/trilo/týden, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING