Palinuro / Villaggio Costa del Mito

od 5 190
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

středisko o rozloze cca 70 000 m2 se nachází v mírném svahu uprostřed panenské přírody Národního parku CIlento. Díky své unikátní poloze má suché a slunečné mikroklima téměř po celý rok. Bungalovy jsou obklopeny středomořskou vegetací a olivovníky. Místo je ideální pro strávení klidné a relaxační dovolené. V blízkosti se nabízí možnost navštívit krásná a významná turistická místa jako je Palinuro nebo Camerota. Bungalovy jsou jednoduše zařízeny.

Ubytování

Mono - kuchyňský kout na kryté terase, obývací pokoj s manželskou postelí a popř. palandou, vlastní sociální příslušenství. Bilo - kuchyňský kout na kryté verandě, obývací pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

restaurace, bar, společenská místnost s TV, dětský koutek, fotbalové hřiště, tenisový kurt, animace, na pláži plážový volejbal, parkoviště, WiFi.

Pláž

200 - 450 m, jemný štěrk a písek, skalisté útesy.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, vstup na sportoviště, animační programy (18.06.-10.09.), WiFi, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 30 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 4 €/samostatné lůžko/výměna, 5 €/manželská postel/výměna, ručníky 5 €/os./výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING