Cupra Marittima / Residence I Delfini

od 3 119
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• poloha pár kroků od pláže a blízko centra letoviska
• sluneční terasa s bazénem
• pěkně zařízené apartmány
• plážový servis v ceně

Filtr

Charakteristika

pěkná residence s bazénem leží cca 90 m od pláže a nedaleko centra letoviska. Nabízí ubytování vhodné pro ty, kteří si chtějí užít odpočinkovou dovolenou pár kroků od pláže a vychutnat si vše, co nabízí pobyt u moře. Díky svým moderním a hezky zařízeným apartmánům, z nichž každý je vybaven klimatizací a dvojitým zasklením pro zaručení většího klidu, je kapacita ideální volbou především pro rodiny s dětmi a pro skupiny. V pátém patře se nachází bazén o rozloze 11 x 5 metrů, kde si můžete denně zacvičit aqua aerobik na sluneční terase s nádherným výhledem na moře a na historickou část městečka. Pláž je pohodlně dostupná podchodem pod železniční tratí.

Ubytování

Bilo Comfort - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo Comfort - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, recepce, solarium, parkoviště, WiFi.

Pláž

90 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, ložní prádlo a ručníky (set na začátku pobytu), garáž, WiFi ve společných prostorách, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 150 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 40 €/bilo, 50 €/trilo (pokud neuklidí klient sám), závěrečný úklid po pobytu se zvířetem 90 €/apt.; 3. přistýlka 40 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata povolena na vyžádání. Pobytová taxa cca 0,7 €/noc/os. od 14 let, pouze v červenci a srpnu.

Informace o letovisku

Městečko Cupra Marittima má dlouhou historii jako lázeňské letovisko. Při procházce po nábřežní promenádě můžete obdivovat velké množství secesních vil v zahradách, které zde byly vybudovány jako letní sídla vlivných rodin. V podobném stylu jsou zde vystavěny i nevelké hotely. Promenáda, křišťálové moře, pláže z bílého písku a zajímavé okolí s historickými městečky a hezkou přírodou jsou ideálním předpokladem pro prožití nezapomenutelné dovolené. K návštěvě se nabízí expozice se sbírkami mušlí a měkkýšů pocházející z celého světa, v srpnu zde probíhá tradiční mušlový karneval. K romantickým procházkám láká stará vesnička Marano, která se tyčí na kopci nad letoviskem. Nyní již splývá se zástavbou Cupra Marittima a je obydlena jen několika málo rodinami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING