Filtr

Charakteristika

apartmány leží v centrální části letoviska cca 250 m od pláže a pěší promenády. Nachází se ve 2. patře bez výtahu a jsou vybaveny TV, myčkou a pračkou. Parkování je volné na ulici u residence. V blízkosti najdete obchodní centrum, restaurace, bary a zmrzlinárny.

Ubytování

Quadri - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Pláž

250 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 50 €/apt. (pokud neuklidí klient sám), 3. přistýlka 30 €/týden, dětská postýlka 20 €/týden, malé zvíře 50 €/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Město Grottammare najdeme u ústí řeky Tesino do Jaderského moře, v srdci Palmové riviéry. Rozkládá se převážně podél pobřeží, historické centrum leží na kopci. Jižním směrem, k San Benedetto del Tronto, se nachází nejlidnatější část – Ischia. Ve staré části města můžete obdivovat kostel a malé náměstí, odkud z vyhlídkové terasy můžete pozorovat celé pobřeží, luxusní secesní hotely a vily a také přístav San Benedetto. Grottammare je oblíbené letovisko s palmovou promenádou a výbornou vybaveností.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING