Grottammare / Hotel Jerry

od 26 390
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

komfortní hotel s bazénem má skvělou pozici přímo u promenády. Hotel prošel nedávnou kompletní rekonstrukcí. Disponuje 52 vkusně zařízenými pokoji. Je spravován přímo svými majiteli, kteří se snaží zajistit svým hostům příjemný pobyt. V restauraci se servírují jídla místní i světové kuchyně. Soukromou pláž s jemným pískem a čistým mořem dělí od hotelu pouze palmová promenáda.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Standard s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování ve zrenovovaných pokojích Superior (na vyžádání, za příplatek) nebo v apartmánu v depandanci s hotelovými službami (cena na vyžádání v CK).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z několika menu 1. a 2. chodu, přílohy formou bufetu, dezert, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, společenská místnost s TV, dětské hřiště, solárium, fitness, biliard, zahrada, půjčovna kol, garáže, WiFi.

Pláž

30 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu a fitness, WiFi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka pro dítě do 2 let v pokoji Standard 20 €/noc, v pokoji Superior 25 €/noc (povinná platba pro dítě do 3 let, děti od 2 do 3 let platí dle období, cena na vyžádání v CK).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 25 %, plná penze 130 Kč/os./den, pokoj Superior 220 Kč/os./noc, pokoj s bočním výhledem na moře 100 Kč/os./noc, pokoj s přímým výhledem na moře 170 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 8 let na přistýlce 40 %, děti od 8 do 13 let na přistýlce 30 %, děti od 13 do 16 let na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Město Grottammare najdeme u ústí řeky Tesino do Jaderského moře, v srdci Palmové riviéry. Rozkládá se převážně podél pobřeží, historické centrum leží na kopci. Jižním směrem, k San Benedetto del Tronto, se nachází nejlidnatější část – Ischia. Ve staré části města můžete obdivovat kostel a malé náměstí, odkud z vyhlídkové terasy můžete pozorovat celé pobřeží, luxusní secesní hotely a vily a také přístav San Benedetto. Grottammare je oblíbené letovisko s palmovou promenádou a výbornou vybaveností.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING