Filtr

Charakteristika

jednodušší hotel složeny ze dvou budov se nachází v první řadě od pláže cca 550 m od centra letoviska. Je vhodný pro všechny, co chtějí být ubytováni v blízkosti pláže, poznávat okolí a pochutnávat si na dobré kuchyni.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV, trezor, minibar (na vyžádání, za příplatek), klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu o 3 chodech, přílohy formou bufetu, 1/2 l vody a 1/4 l vína/os.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, prádelna, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

30 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, půjčovnu kol, WiFi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 5 €/noc, parkovací místo 5 €/den.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 10 let na přistýlce 50 %, děti od 10 do 16 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os./noc.

Informace o letovisku

Město Grottammare najdeme u ústí řeky Tesino do Jaderského moře, v srdci Palmové riviéry. Rozkládá se převážně podél pobřeží, historické centrum leží na kopci. Jižním směrem, k San Benedetto del Tronto, se nachází nejlidnatější část – Ischia. Ve staré části města můžete obdivovat kostel a malé náměstí, odkud z vyhlídkové terasy můžete pozorovat celé pobřeží, luxusní secesní hotely a vily a také přístav San Benedetto. Grottammare je oblíbené letovisko s palmovou promenádou a výbornou vybaveností.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING