Filtr

Charakteristika

luxusní residence s bazénem se nachází několik kroků od pláže letoviska Grottammare, které je označováno jako "Perla Jadranu". Útulná residence nabízí veškeré pohodlí nezbytné pro strávení klidné dovolené ve znamení relaxu. Pětipatrová residence je složena z 36 apartmánů, které mají velkou terasu, klimatizaci, TV a trezor. Po dni stráveném na pláži můžete relaxovat ve welness centru se saunou a vířivkou nebo v krytém bazénu. Doporučujeme i náročným klientům.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Apartmány * mají výhled na moře.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, recepce, výtah, bar, společenská místnost s TV, solárium, wellness centrum, krytý bazén, dětské hřiště, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, klimatizaci, plážový servis, vstup do bazénu a wellness, WiFi, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 50 €/apt., spotřeba energie, vody a plynu 45 €/bilo/týden a 65 €/trilo/týden.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 10 €/os./výměna, dětská postýlka 25 €/týden, 3. přistýlka v období do 27.06. a od 29.08. 60 €/os./týden, v období 25.07.-22.08. 100 €/os./týden, v ostatních obdobích 80 €/os./týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Město Grottammare najdeme u ústí řeky Tesino do Jaderského moře, v srdci Palmové riviéry. Rozkládá se převážně podél pobřeží, historické centrum leží na kopci. Jižním směrem, k San Benedetto del Tronto, se nachází nejlidnatější část – Ischia. Ve staré části města můžete obdivovat kostel a malé náměstí, odkud z vyhlídkové terasy můžete pozorovat celé pobřeží, luxusní secesní hotely a vily a také přístav San Benedetto. Grottammare je oblíbené letovisko s palmovou promenádou a výbornou vybaveností.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING