Filtr

Charakteristika

kvalitní hotel s bazénem se nachází přímo u pláže a cca 800 m od centra letoviska. Klimatizované hotelové pokoje s balkonem nabízí boční výhled na moře.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, minibar, trezor, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze nebo na místě možnost dokoupení All Inclusive.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, společenská místnost s TV, dětské hřiště, animační programy, miniklub, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

20 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu, půjčovnu kol, animace a miniklub (červenec, srpen), WiFi, parkoviště, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

All Inclusive (zahrnuje plážový servis a láhev vody, vína nebo nealko u jídel) cena na vyžádání v CK dle období (nutno rezervovat v CK), garáž 10 €/den, infant 20 €/noc (povinné pro dítě do 3 let, zahrnuje dětskou postýlku a stravu), malé zvíře 5 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 20 %, plná penze 340 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 12 let na přistýlce 30 %, děti od 12 do 18 let na přistýlce 20 %, dospělá osoba na přistýlce 15 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,3 €/noc/os. od 15 let.

Informace o letovisku

Přímořské letovisko Pesaro, jehož historie zasahuje až do doby železné, si dodnes zachovalo svůj nezaměnitelný ráz. V 19. století si tu začali stavět residence bohatí Italové, kteří nešetřili chválou, a tím přitáhli i další zájemce o tuto oblast. Charakteristickým znakem města je promenáda lemující mořské pobřeží. V Pesaru najdete nejen úchvatné pláže s nepřebernou nabídkou ubytovacích kapacit a sportovišť, ale neměla by zůstat opomenuta ani výtečná kuchyně a historické památky. Jistě si vás získá centrální pesarské náměstí Piazza del Popolo s nádhernou kašnou nebo Palazzo Ducale.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING