Filtr

Charakteristika

pěkný hotel se nachází cca 10 m od pláže, kterou od hotelu dělí jen místní promenáda, a cca 750 m od historického centra letoviska.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích s výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, ovoce nebo dezert, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení nápojů u jídel nebo All Inclusive.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, parkoviště, WiFi.

Pláž

10 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 5 €/noc, parkoviště 7 €/den, malé zvíře 15 €/pobyt.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 540 Kč/os./noc, balíček nápoje a plážový servis 290 Kč/os./noc, All Inclusive 460 Kč/os./noc (zahrnuje plnou penzi, 1/4 l vína nebo 1/2 l vody nebo nealko nápoj/os. u jídel a plážový servis), výhled na moře 200 Kč/pokoj/noc; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 7 let na přistýlce ZDARMA, děti od 7 do 14 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa 1,3 €/noc/os. od 15 let.

Informace o letovisku

Přímořské letovisko Pesaro, jehož historie zasahuje až do doby železné, si dodnes zachovalo svůj nezaměnitelný ráz. V 19. století si tu začali stavět residence bohatí Italové, kteří nešetřili chválou, a tím přitáhli i další zájemce o tuto oblast. Charakteristickým znakem města je promenáda lemující mořské pobřeží. V Pesaru najdete nejen úchvatné pláže s nepřebernou nabídkou ubytovacích kapacit a sportovišť, ale neměla by zůstat opomenuta ani výtečná kuchyně a historické památky. Jistě si vás získá centrální pesarské náměstí Piazza del Popolo s nádhernou kašnou nebo Palazzo Ducale.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING