Filtr

Charakteristika

komplex s bazénem se rozprostírá na ploše cca 6 ha a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Leží cca 200 m od pláže a 3 km od centra městečka. V okolí můžete navštívit města Porto Recanati, Portonovo, Sirolo, Numana nebo třeba Ancona. Nedaleko střediska se nachází Torrenova Golf Club. Villaggio je tvořeno 261 dřevěnými chatkami, které jsou vybaveny TV, fénem a klimatizací a mají verandu s posezením. K dispozici jsou také apartmány pro klienty s handicapem.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, veranda. 
Trilo - obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, veranda.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení snídaní nebo večeří.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, bar, relaxační koutek, animační programy, herna pro děti, minimarket, butik, multifunkční hřiště, dětské hřiště, stolní tenis, paintball, plážový volejbal, prádelna, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, písečná, soukromá. Pláž má uzpůsobený přístup pro osoby s handicapem.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, ložní prádlo a ručníky (set na začátku pobytu), WiFi, vstup do bazénu a na sportoviště, animace a miniklub (v hlavní sezoně), klubovou kartu, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 30 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/dvoulůžko/výměna, 8 €/jednolůžko/výměna; ručníky 6 €/set/výměna; snídaně 10 €/os./den, večeře 28 €/os./den; půjčovna kol 29 €/1 kolo/půl dne; plážový servis cca 13 €/den; dětská postýlka 10 €/noc, malé zvíře 10 €/noc.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING