San Benedetto del Tronto / Apartmány Cervi

od 1 490
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování

Filtr

Charakteristika

apartmány se nachází cca 200 m od pláže a krásné palmové promenády. Jsou vybaveny TV, myčkou a pračkou a mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj se dvěma rozkládacími dvoulůžky a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství a balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkoviště.

Pláž

200 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratní kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 50 €/apt. (pokud neuklidí klient sám), přistýlka 30 €/týden, dětská postýlka 20 €/týden, malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING