Filtr

Charakteristika

elegantní hotel se nachází v první linii u pobřežní promenády a pár kroků od své soukromé pláže. Bary, obchody a restaurace najdete v blízkém okolí hotelu, samotné centrum letoviska je vzdáleno cca 3,5 km a snadno dostupné městskou hromadnou dopravou nebo na kole.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Standard s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, trezor, minibar, fén, klimatizaci a některé balkon. Možnost ubytování v pokojích Superior (na vyžádání, za příplatek) s balkonem s přímým výhledem na moře.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, wellness centrum, miniklub, animační programy, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénů, animační programy a miniklub, vstup do wellness centra, WiFi, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 10 €/den, malé zvíře 5 €/noc.

Příplatky

plná penze 400 Kč/os./den, pokoj Superior 290 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 2 let na přistýlce 80 %, od 2 do 3 let na přistýlce 50 %, děti od 3 do 4 let na přistýlce 40 %, děti od 4 do 10 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 2 €/os./noc.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING