Filtr

Charakteristika

útulný hotel s bazénem leží v části letoviska Porto d'Ascoli ve druhé linii jen několik kroků od soukromé pláže s jemným pískem. Pokoje jsou elegantně a moderně zařízeny. Hotel spravují jeho majitelé, kteří se snaží svým hostům nabídnout příjemnou rodinnou atmosféru a výtečnou kuchyni.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, voda.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, animační programy, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, WiFi, vstup do bazénu, půjčovnu kol, animační programy, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 500 Kč/noc, pokoj Superior v období do 31.07. a od 01.09. 500 Kč/os./noc, v ostatních obdobích 740 Kč/os./noc; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 1 roku 340 Kč/os./noc, děti od 1 do 2 let na přistýlce 70 %, děti od 2 do 8 let na přistýlce 50 %, děti od 8 do 11 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %; dítě do 12 let na základním lůžku 10 %.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING