Filtr

Charakteristika

komfortní hotel s bazénem je ideálním místem pro dovolenou ve znamení moře, slunce a odpočinku. Nachází se v blízkosti známé promenády s krásnými palmami a nabízí kvalitní služby, které uspokojí požadavky každého klienta. Pěkné hotelové pokoje jsou moderně zařízeny. K odpočinku hostů slouží rozlehlá zahrada s bazénem a dětským hřištěm. V blízkosti hotelu se nachází mnoho obchodů, restaurací a barů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, WiFi, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z několika menu, předkrm a přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, solárium, vířivka, dětské hřiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, vstup do bazénu, klimatizaci, WiFi, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 510 Kč/noc, plná penze 170 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 1 do 4 let na přistýlce 60 %, děti od 4 do 9 let na přistýlce 50 %, děti od 9 do 13 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/os./noc.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING