Filtr

Charakteristika

komfortní hotel se nachází přímo u pobřežní promenády s krásnými palmami a cca 1,4 km od centra letoviska. Disponuje 33 pokoji v hlavní budově a 8 pokoji v depandanci Liberty. V restauraci se podávají jídla z masa a ryb typická pro místní kuchyni. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie a je dobře připravený i pro rodiny s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Liberty s možností až dvou přistýlek se nachází v depandanci a mají vlastní sociální příslušenství, TV, minibar, trezor, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích Standard (na vyžádání, za příplatek) s výhledem na moře umístěných v hlavní budově, v pokojích Superior (na vyžádání, za příplatek) s velkým oknem a panoramatickým výhledem na moře a v pokojích Prestige (na vyžádání, za příplatek), které se nachází v 5. patře, jsou kompletně zrekonstruované a mají postel velikosti King Size. 

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, voda.

Vybavenost

restaurace, bar, společenská místnost s TV, dětské hřiště, posilovna, zahrada, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

20 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, půjčovnu kol, WiFi, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 340 Kč/noc; pokoj Standard 190 Kč/os./noc, pokoj Superior 360 Kč/os./noc, pokoj Prestige 510 Kč/os./noc; plná penze 190 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 2 let na přistýlce 80 %, děti od 2 do 13 let na přistýlce 50 %, děti od 13 do 17 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 12 let, maximálně po dobu 6 nocí.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING