San Benedetto del Tronto / Hotel Relax

od 20 890
doprava Autokarem | Vlastní
strava Plná penze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

příjemný hotel se nachází u pobřežní promenády blízko samotného centra letoviska. Díky své poloze v zahradě plné palem, bazénu se skluzavkami a vířivkou a ochotnému personálu nabízí veškerý komfort ke strávení příjemné dovolené. Hotel nabízí dobré zázemí i pro nejmenší hosty.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Economy s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, minibar, fén, klimatizaci, některé balkon. Možnost ubytování v pokojích Basic se zrenovovanou koupelnou (na vyžádání, za příplatek), Standard (na vyžádání, za příplatek) nebo Garden (na vyžádání, za příplatek), které jsou kompletně zrekonstruovány a mají výhled do zahrady s bazénem.

Stravování

plná penze. Snídaně formou bufetu; obědy a večeře výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, voda a nealko nápoje v ceně.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, společenská místnost s TV, animační programy, miniklub, dětské hřiště, zahrada, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x plnou penzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, animační programy, parkovací místo (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 7 let na přistýlce 40 %, děti od 7 do 12 let na přistýlce 30 %, děti od 12 do 18 let na přistýlce 20 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING