Filtr

Charakteristika

kvalitní hotel je od pláže oddělen pouze promenádou plnou krásných palem, která přímo vyzývá k dlouhým procházkám, projížďkám na kole nebo na kolečkových bruslích. Hotel se vyznačuje příjemnou a přátelskou atmosférou a umí uspokojit různé požadavky klientů od rodin s dětmi, po páry všech věkových kategorií i pro mladé lidi, kteří si chtějí užít dovolenou ve znamení zábavy. Hotel disponuje 54 pokoji, které jsou vybaveny klimatizací a nabízí veškeré pohodlí. Hotel je vyhlášený díky své výtečné kuchyni zaměřené především na plody moře a ryby.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, fén, WiFi, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, včetně vody a vína. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, recepce, výtah, posilovna, společenská místnost, půjčovna kol, parkoviště, WiFi; na pláži dětské hřiště.

Pláž

30 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis od 3. řady (slunečník a 2 křesílka), klimatizaci, vstup do posilovny, půjčovnu kol, WiFi, parkoviště, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

plážový servis v prvních 3 řadách 80 €/týden, lehátko na pláži 5 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 340 Kč/os./noc, plná penze v období 11.07.-01.08. 340 Kč/os./den, v ostatních obdobích 170 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 2 €/noc/os. od 13 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING