San Benedetto del Tronto / Hotel Solarium

od 24 390
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

kvalitní hotel je od pláže oddělen pouze promenádou plnou krásných palem, která přímo vyzývá k dlouhým procházkám, projížďkám na kole nebo na kolečkových bruslích. Hotel se vyznačuje příjemnou a přátelskou atmosférou a umí uspokojit různé požadavky klientů od rodin s dětmi, po páry všech věkových kategorií i pro mladé lidi, kteří si chtějí užít dovolenou ve znamení zábavy. Hotel disponuje 54 pokoji, které jsou vybaveny klimatizací a nabízí veškeré pohodlí. Hotel je vyhlášený díky své výtečné kuchyni zaměřené především na plody moře a ryby.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, fén, WiFi, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, včetně vody a vína. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, recepce, výtah, posilovna, společenská místnost, půjčovna kol, parkoviště, WiFi; na pláži dětské hřiště.

Pláž

30 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis od 3. řady (slunečník a 2 křesílka), klimatizaci, vstup do posilovny, půjčovnu kol, WiFi, parkoviště, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

plážový servis v prvních 3 řadách 80 €/týden, lehátko na pláži 5 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 340 Kč/os./noc, plná penze v období 11.07.-01.08. 340 Kč/os./den, v ostatních obdobích 170 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 2 €/noc/os. od 13 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING