San Benedetto del Tronto / Residence Boomerang

od 19 290
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis

Filtr

Charakteristika

útulná residence leží přímo u známé promenády plné krásných palem. Je složena z 23 vkusně zařízených apartmánů, které jsou vybaveny LED TV a mikrovlnnou troubou a mají balkon s výhledem na moře a parkovací místo. Vzhledem k umístění v první řadě od soukromé pláže s jemným pískem je ubytování vhodné pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří si chtějí užít dovolenou ve znamení slunce a koupání. Centra Porto d'Ascoli ve vzdálenosti cca 1,5 km a centra San Benedetta vzdáleného cca 3 km dosáhnete snadno příjemnou procházkou po promenádě nebo městskou dopravou. Poblíž residence jsou velké možnosti sportovního vyžití.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, balkon. Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, ložnice s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

recepce, výtah, parkoviště.

Pláž

50 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 35 €/bilo, 50 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 10 €/os./výměna, lehátko na pláži 25 €/týden nebo 5 €/den.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING