San Benedetto del Tronto / Residence Edilmar

od 19 290
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
WiFi

Filtr

Charakteristika

residence je umístěna 150 m od pláže v těsné blízkosti piniového lesíku a dětského hřiště. Zrekonstruované apartmány se nachází v 1. patře. Jsou vybaveny pračkou a WiFi a mají balkon a parkovací místo. V blízkosti residence se nachází obchody, bary a cukrárny.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, parkovací místo, WiFi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 40 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING