San Benedetto del Tronto / Residence Il Lauro

od 18 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Náš tip
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

nová pěkná residence složená z apartmánů různých typologií leží přímo u promenády. Díky elegantně a komfortně zařízeným apartmánům, které jsou vybaveny TV, klimatizací, trezorem a balkonem s výhledem na promenádu a moře, si můžete vychutnat vše, co nabízí pobyt u moře na pravé Palmové riviéře. Každý apartmán má jedno parkovací místo. Centrum Porto d'Ascoli se spoustou obchodů, barů a cukráren je vzdáleno cca 400 m od residence. Hlavní centrum San Benedetta je vzdáleno cca 5 km a je snadno dostupné příjemnou projížďkou na kole po promenádě nebo městskou dopravou. Ubytování doporučujeme i náročnějším klientům.

Ubytování

Mono - obývací pokoj se dvěma rozkládacími dvoulůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

půjčovna kol, parkoviště, garáže, WiFi.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, WiFi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 30 €/mono, 40 €/bilo, 50 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 50 €/týden, ložní prádlo 10 €/os./výměna, parkovací místo 25 €/týden, garáž 50 €/týden (nutno vyžádat v CK),

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 12 let, maximálně po dobu 6 nocí.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING