San Benedetto del Tronto / Residence Mediterraneo

od 3 027
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• blízko pláže
• bazén
• nadstandardně zařízené apartmány

Filtr

Charakteristika

oblíbená residence s bazénem se nachází jen cca 70 m od pláže poblíž centra části letoviska Porto d'Ascoli, kde najdete spoustu zábavních a nákupních možností. Elegantní apartmány jsou nadstandardně zařízeny TV, pračkou, myčkou, trezorem a klimatizací. Residence poskytuje vše nezbytné pro strávení příjemné dovolené. Smluvní stabilimento "Bagni Oltremare" nabízí možnost vychutnat si pokrmy z ryb s výběrovými víny, posezení u aperitivu a různé tématické večery přímo na pláži.

Ubytování

Bilo B4 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Bilo B5 - dvoupodlažní apartmán. Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, terasa; 1. patro: ložnice s manželskou postelí a gaučem, vlastní sociální příslušenství.
Trilo C6B - dvoupodlažní apartmán. Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa; suterén: ložnice s manželskou postelí a gaučem, vlastní sociální příslušenství.
Trilo C6A - dvoupodlažní apartmán. Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa; 1. patro: pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, bar, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

70 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, WiFi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 200 €/apt., závěrečný úklid 80 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, klimatizace 50 €/týden, plážový servis 85 - 150 €/týden dle řady (info na vyžádání v CK); parkovací místo 50 €/týden, malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os./noc.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING