San Benedetto del Tronto / Residence Michelangelo

od 7 890
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

moderní, luxusně zařízená residence s bazénem se nachází přímo u krásné palmové promenády. Apartmány jsou vybaveny telefonem, TV/SAT, myčkou na nádobí, fénem, klimatizací, WiFi a mají balkon a parkovací místo. Residence leží v centru Porto d'Ascoli, kde najdete spoustu obchodů, barů, zmrzlináren a další služby nezbytné pro strávení příjemné dovolené.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, nebo se třemi samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Apartmán * má přímý výhled na moře. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, výtah, bar, společná pračka, parkoviště, WiFi.

Pláž

10 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 150 €/apt.; závěrečný úklid 50 €/bilo, 55 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 10 €/os./výměna, utěrky 6 €/výměna, mikrovlnná trouba 20 €/týden (nutno vyžádat v CK), 2. parkovací místo 20 €/týden, dětská postýlka 25 €/týden, dětská židlička 15 €/týden, trezor 15 €/týden, malé zvíře 20 €/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa v období 01.06.-15.09. cca 1,5 €/noc/os. od 12 let, maximálně po dobu 7 nocí.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING