Filtr

Charakteristika

oblíbená dvoupatrová residence obklopená zelení se nachází na klidném místě cca 150 m od pláže. Prošla kompletní rekonstrukcí. Skládá se z 18 jednoduše zařízených apartmánů, které jsou vybaveny klimatizací, TV, trezorem a WiFi a mají terasu nebo balkon a parkovací místo. Pračka je společná pro všechny apartmány. Dva přízemní apartmány mají bezbariérový přístup a jsou uzpůsobeny pro vozíčkáře.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa nebo balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, WiFi, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 40 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, půjčovna kol 25 €/1 kolo/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING