San Benedetto del Tronto / Residence Settebello

od 5 290
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

pěkná residence s bazénem má výhodnou polohu: je umístěna v centru Porto d'Ascoli cca 50 m od moře a v blízkosti hlavní třídy s řadou obchodů, barů, restaurací, večerním tržištěm a atrakcemi pro děti. Historické centrum San Benedetto del Tronto je vzdáleno 4,5 km a je dosažitelné pěšky po krásné promenádě lemované palmami, autem nebo místní autobusovou dopravou. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, pračkou, TV/SAT, trezorem a fénem.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.
Bilo Superior - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, 2 sociální příslušenství, klimatizace, balkon.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, 2 sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, recepce, výtah, bar, salonek, WiFi, parkoviště.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, ložní prádlo a ručníky (set a začátku pobytu), vstup do bazénu, WiFi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 150 €/apt.; závěrečný úklid 40 €/bilo, 50 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 50 €/týden, ložní prádlo 7,5 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna; 3. přistýlky 100 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata povolena.
Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 12 let, maximálně po dobu 7 nocí.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING