San Benedetto del Tronto / Residence Zodiaco

od 4 190
doprava Vlastní
strava Snídaně
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

nedávno postavená pěkná residence je umístěna u krásné promenády plné palem cca 30 m od pláže a nedaleko centra letoviska. Všechny apartmány jsou moderně zařízeny a vybaveny TV, mikrovlnnou troubou a WiFi. Pračka je společná pro všechny apartmány. Ubytování doporučujeme pro romantickou dovolenou ve dvou i pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Mono – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, pokoj s jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství.
Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, WiFi.

Pláž

30 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, používání pračky, WiFi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 40 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK), klimatizace (jen u apartmánu typu trilo) 30 €/týden, veřejné parkovací místo cca 25 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Příplatky

závěrečný úklid 40 €/apt., klimatizace 30 €/týden (pouze u trila).

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING