Senigallia / Hotel Cristallo

od 20 440
doprava Autokarem | Vlastní
strava Snídaně
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

elegantní rodinný hotel, který před několika lety prošel rekonstrukcí, se nachází v blízkosti centra jen pár kroků od slavné Rotonda sul Mare. Od své soukromé pláže je hotel oddělen pouze pobřežní komunikací. V okolí hotelu najdete spoustu obchodů, restaurací a barů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Vintage s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor a klimatizaci; výhled do zahrady.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, Internet point, posilovna, půjčovna kol, shuttle bus na vlakové nádraží a na letiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m soukromá, písečná; 500 m veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní 7 nocí, plážový servis v období do 12.06. a od 06.09., klimatizaci, půjčovnu kol, vstup do posilovny, WiFi, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 8 let na přistýlce 290 Kč/os./noc, dospělá osoba na přistýlce 480 Kč/os./noc.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 15 let.

Informace o letovisku

Senigallia je hojně navštěvované letovisko ležící v regionu Marche, jehož historie sahá do 4. st. př. n. l. Město se rozkládá převážně v údolí obklopeném nevysokými horami a nabízí čisté moře a krásnou „sametovou“ pláž. Dominantou města je Rotunda a Mare, stavba ve tvaru mušle, která je společenským místem, kde se konají nejrůznější kulturní události od koncertů klasické hudby po módní přehlídky. Díky bohaté sportovní základně města Senigallia si můžete vychutnat tradiční vodní sporty, ale i tenis, projížďky na koni a díky přizpůsobeným cestám i cyklistiku a in-line bruslení.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING