Senigallia / Residence Cristallo

od 4 790
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

elegantní residence, která před několika lety prošla rekonstrukcí, se nachází v blízkosti centra jen pár kroků od slavné Rotonda sul Mare. Od své soukromé pláže je budova oddělena pouze pobřežní komunikací. Klimatizované apartmány jsou vybaveny TV/SAT a trezorem a mají balkon. V okolí residence najdete spoustu obchodů, restaurací a barů.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, Internet point, posilovna, půjčovna kol, shuttle bus na vlakové nádraží a na letiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m soukromá, jemný písek; 500 m veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plnu, plážový servis v období do 12.06. a od 06.09., klimatizaci, ložní prádlo a ručníky, denní úklid, půjčovnu kol, vstup do posilovny, WiFi, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 15 let.

Informace o letovisku

Senigallia je hojně navštěvované letovisko ležící v regionu Marche, jehož historie sahá do 4. st. př. n. l. Město se rozkládá převážně v údolí obklopeném nevysokými horami a nabízí čisté moře a krásnou „sametovou“ pláž. Dominantou města je Rotunda a Mare, stavba ve tvaru mušle, která je společenským místem, kde se konají nejrůznější kulturní události od koncertů klasické hudby po módní přehlídky. Díky bohaté sportovní základně města Senigallia si můžete vychutnat tradiční vodní sporty, ale i tenis, projížďky na koni a díky přizpůsobeným cestám i cyklistiku a in-line bruslení.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING