Filtr

Charakteristika

residence složená z jednoduše zařízených apartmánů se nachází v samém centru letoviska a cca 350 m od pláže. Apartmány jsou vybaveny TV a mají balkon. Parkovat lze v okolí residence. Kapacitu doporučujeme jako jednu z nejekonomičtějších variant v samém centru letoviska.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a dalším rozkládacím jednolůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní. Možnost dokoupení večeří v restauraci Las Vegas.

Vybavenost

výtah.

Pláž

350 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt. nebo 2 500 Kč/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

malé zvíře 30 €/týden (na vyžádání).

Příplatky

ložní prádlo 200 Kč/os./výměna, ), večeře 300 Kč/os./den v typické italské restauraci Las Vegas, pojištění A, B, C. Vše nutno rezervovat v CK.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa 0,5 €/den/os. od 2 let v období 01.06.-31.08.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING