Filtr

Charakteristika

residence složená z jednoduše zařízených apartmánů leží na klidném místě v části letoviska nazývané Lido dei Pini. Je oblíbená pro svoji polohu: nachází se uprostřed zeleně blízko centra a cca 150 m od pláže.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem (možnost samostatné kuchyně), ložnice s manželskou postelí a popř. samostatným lůžkem nebo rozkládacím jednolůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon nebo předzahrádka. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se třemi samostatnými lůžky nebo jedním samostatným lůžkem a palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon. Apartmány mohou být dvoupodlažní.

Stravování

vlastní. Možnost dokoupení večeří v restauraci Las Vegas.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

150 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt. nebo 2 500 Kč/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

malé zvíře 30 €/týden (na vyžádání).

Příplatky

ložní prádlo 200 Kč/os./výměna, ), klimatizace 1 290 Kč/apt./týden, večeře 300 Kč/os./den v typické italské restauraci Las Vegas, pojištění A, B, C. Vše nutno rezervovat v CK.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa 0,5 €/den/os. od 2 let v období 01.06.-31.08.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING