Filtr

Charakteristika

moderní pětipatrový apartmánový dům se nachází na klidném místě cca 30 m od pláže a nedaleko centra letoviska. Pohodlně zařízené apartmány jsou vybaveny TV/SAT a balkonem a mají parkovací místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), malý balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příšlušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

30 m, převážně soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 40 €/bilo, 45 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 5 €/apt./den; ložní prádlo 5 €/samostatné lůžko/výměna, 7 €/manželská postel/výměna; ručníky 5 €/os./výměna, dětská postýlka 25 €/týden, malé zvíře 30 €/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata povolena. Pobytová taxa cca 0,75 €/noc/os. od 4 let.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING