Bibione / Apartmánový dům Teti

od 2 383
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
Plážový servis

Proč vybrat tento produkt

• moderní apartmány blízko pláže i centra letoviska
• možnost ubytování až pro 7 osob v apartmánu quadri

Filtr

Charakteristika

moderní pětipatrový apartmánový dům se nachází na klidném místě cca 30 m od pláže a nedaleko centra letoviska. Pohodlně zařízené apartmány jsou vybaveny TV/SAT a mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), malý balkon.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon.
Quadri - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

30 m, převážně soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 45 €/bilo, 55 €/trilo, 65 €/quadri (neuklidí-li klient sám), klimatizace bilo a trilo 50 €/týden, quadri 70 €/týden; ložní prádlo 7 €/samostatné lůžko/výměna, 10 €/manželská postel/výměna; ručníky 7 €/os./výměna, dětská postýlka 25 €/týden, malé zvíře 50 €/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/noc/os. od 4 let, maximálně po dobu 10 dní.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING