Bibione / Hotel Alemagna

od 21 666
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

elegantní hotel s bazénem se nachází cca 250 m od pláže na klidném místě uprostřed piniového lesíku v části letoviska Lido del Sole. Pokoje jsou nedávno zrekonstruovány. Příjemnou procházkou nebo na kole se dostanete do místních termálních lázní nebo na nákupní třídu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokoji Junior s možností až tří přistýlek.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře formou bufetu; voda, víno a točené nealkoholické nápoje v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, dětské hřiště, zahrada, knihovna, Internet point, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

250 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, animační programy a miniklub, WiFi, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

půjčovna kol 1 €/kolo/1 hod., plážový ručník 1 €/den, malé zvíře 5-10 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 1 000 Kč/noc, plná penze 750 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dvoulůžkový pokoj: děti do 7 let na přistýlce ZDARMA, děti od 7 do 10 let na přistýlce 50 %. Pokoj Junior: děti do 18 let 50 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 4 let.

Omezení služeb hotelu kvůli nemoci Covid 19:
Všechny nápoje a strava budou servírované (obědy a večeře ve vymezeném čase tak, aby byl dodržen maximální počet osob).
V hotelu nebudou probíhat animační programy a masáže budou jen na vyžádání, do odvolání nebude možné používat klimatizaci.
Ostatní služby hotelu zůstávají zachovány v obecných pravidlech restrikcí Covid 19.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING