Filtr

Charakteristika

elegantní hotel s bazénem se nachází cca 250 m od pláže na klidném místě uprostřed piniového lesíku v části letoviska Lido del Sole. Pokoje jsou nedávno zrekonstruovány. Příjemnou procházkou nebo na kole se dostanete do místních termálních lázní nebo na nákupní třídu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokoji Junior (na vyžádání, za příplatek) s možností až tří přistýlek.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, nealkoholické nápoje v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, dětské hřiště, zahrada, knihovna, Internet point, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

250 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, vstup do bazénu, klimatizaci, parkoviště (omezený počet míst), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 730 Kč/noc, plná penze 420 Kč/os./den, pokoj Junior 100 Kč/os./noc (lze obsadit 2 dospělými osobami a 2/3 dětmi nebo 3 dospělými osobami a 2 dětmi), pojištění A, B, C.

Slevy

dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA, ditě od 7 do 12 let na přistýlce 50 %; v pokoji Junior děti do 18 let na přistýlce 50 %.

Poznámka

Pobytová taxa 1 €/noc/os., po dobu max. 10 nocí.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING