Filtr

Charakteristika

elegantní pětipatrový hotel se střešním bazénem se nachází cca 200 m od centra letoviska a jen 150 m od pláže. Pokoje jsou pohodlně a útulně zařízeny. V hotelové restauraci si můžete vychutnat speciality středomořské kuchyně. Kromě příjemného odpočinku na pláži můžete (nejen) při nepřízni počasí relaxovat ve wellness centru s krytým bazénem a vířivkou. Kapacitu doporučujeme i náročnějším klientům.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Standard s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, fén, klimatizaci a balkon. Pokoje Family mají možnost až dvou přistýlek.

Stravování

snídaně formou bufetu. V období 21.05.-18.09. možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou bufetu.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, bar, výtah, společenská místnost, wellness centrum, vířivka, posilovna, dětská herna, animační programy, půjčovna kol, Internet point, garáž, WiFi.

Pláž

150 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x snídani, plážový servis, vstup do bazénu, wellness centra a posilovny, půjčovnu kol, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 10 €/týden (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

polopenze 610 Kč/os./den, plná penze 980 Kč/os./den; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 6 let na přistýlce 70 %, děti od 7 do 11 et na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 15 %.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING