Filtr

Charakteristika

rodinný hotel s bazénem se nachází na klidnějším místě přímo v centru letoviska v části nazývané Bibione Spiaggia, jen pár kroků od náměstí Zenith a cca 250 m od pláže, která je díky pozvolnému vstupu do moře ideální pro rodiny s dětmi. Hotel prošel nedávnou rekonstrukcí. V blízkosti hotelu najdete množství obchodů, restaurací a barů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, minibar, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr z několika menu, bez nápojů. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, bar, recepce, výtah, společenská místnost s TV, vířivka, půjčovna jízdních kol, parkoviště, WiFi; na pláži vodní sporty.

Pláž

250 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod. Možnost ubytování i v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, vstup do bazénu, 1x vstup do vířivky, půjčovnu jízdní kol, WiFi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 18 €/noc, vstup do vířivky 2 €/os./1 vstup.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 20 %, plná penze 190 Kč/os./den, děti od 1 do 4 let na přistýlce 550 Kč/noc, pojištění A, B, C.

Slevy

děti od 4 do 8 let na přistýlce 50 %, děti od 8 do 15 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING