Bibione / Residence Ducale

od 3 752
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

pěkná residence s bazénem se nachází uprostřed zeleně v klidné části letoviska Bibione Lido del Sole cca 350 m od pláže. Všechny apartmány jsou zrekonstruovány a moderně zařízeny. Jsou vybaveny TV/SAT, klimatizací a mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, výtah, zahrada, dětské hřiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

350 m, převážně soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře. Plážový servis za zvýhodněnou cenu při rezervaci s ubytováním.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, vstup do bazénu, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., spotřeba energie, vody a plynu 50 €/bilo, 55 €/trilo..

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid od 50 € (pokud neuklidí klient sám, dle stavu apartmánu), ložní prádlo 10 €/os./výměna, dětská postýlka 28 €/týden, plážový servis 67 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena. Pobytová taxa cca 0,75 €/noc/os. od 4 let.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING