Filtr

Charakteristika

příjemná residence se nachází v části letoviska nazvané Bibione Spiaggia cca 250 m od pláže. Centrum s pěší zónou s mnoha restauracemi, obchody a bary je vzdáleno cca 150 m. Vkusně zařízené apartmány jsou vybaveny TV a klimatizací a mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

250 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 40 €/apt. (pokud neuklidí klient sám); ložní prádlo 7 €/manželská postel/výměna, 5 €/samostatné lůžko/výměna (nutno vyžádat v CK); ručníky 5 €/os./výměna (nutno vyžádat v CK); klimatizace 35 €/týden, dětská postýlka 25 €/týden, malé zvíře 30 €.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,75 €/noc/os. od 4 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING