Filtr

Charakteristika

residence se nachází v centrální části letoviska Bibione Spiaggia jen několik minut pěší chůze od náměstí Zenith a od pěší zóny a cca 150 m od pláže. V bezprostřední blízkosti najdete spoustu obchodů, barů a restaurací. Apartmány jsou funkčně zařízeny, vybaveny TV a mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkoviště.

Pláž

150 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 7 €/os./výměna, plážový servis v období do 07.06. a od 30.08. 41 €/týden, v ostatních obdobích 55 €/týden, dětská postýlka 25 €/týden, malé zvíře 30 € (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Poznámka

Přistýlka je vhodná pro dítě.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING