Bibione / Villa Claudia

od 2 390
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis

Proč vybrat tento produkt

• klidné místo
• zahrada
• bazén
• ubytování až pro 8 osob

Filtr

Charakteristika

středisko s bazénem leží cca 400 m od pláže v části letoviska Lido del Sole. Vilka se nachází na klidném místě uprostřed zeleně. Je vybavená TV, klimatizací, mikrovlnnou troubou a pračkou a má parkovací místo. Hosté můžou užívat společnou zahradu.

Ubytování

Trilo - přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální příslušenství; 1. patro: ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky a palandou, sociální příslušenství, klimatizace.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, zahrada, parkovací místo.

Pláž

400 m, písečná, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

neděle od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, vstup do bazénu, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 75 €/trilo; ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 10 €/os./výměna, dětská postýlka 25 €/týden, plážový servis 67 €/týden; malé zvíře 40 €/týden (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,1 €/os./den.

AKCE! Plážový servis v období do 14.06. a od 07.09.2023 ZDARMA!

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING