Filtr

Charakteristika

Apartmány se nachází v centrální zóně letoviska nebo poblíž jeho historického centra. Např. nový apartmánový dům Baradel se nachází pouhých 70 m od Spiaggia di Levante v blízkosti parku. Residence Daytona je umístěna u historického centra Caorle 150 m od Spiaggia di Levante. Apartmány mají parkovací místo u rezidence, TV a klimatizaci.

Ubytování

Mono – obývací pokoj s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, některé s terasou.
Bilo – obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkovací místo.

Pláž

do 150 m, písčitá, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15:30 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, v období do 30.06. plážový servis, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Rybářské městečko Caorle vás nadchne svým historickým centrem s typickými barevnými domy a úzkými uličkami lemovanými řadou obchůdků, kaváren a pizzerií. Své kouzlo má především rušné "lungomare" - pobřežní promenáda zdobená sochami umělců z mnoha zemí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING