Caorle / Bungalovy Marina

od 9 890
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

bungalovy umístěné v příjemném stínu pinií v pěkné zahradě se nachází přímo v areálu hotelu Marina Palace****. Bungalovy jsou vybaveny TV/SAT, fénem a klimatizací a mají terasu s posezením. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je oddělena od areálu jen místní pobřežní komunikací. Ubytování doporučujeme všem, kteří chtějí soukromí apartmánů a možnost využívat i služby čtyřhvězdičkového hotelu.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Přistýlky jsou vhodné po děti do 12 let.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení snídaní nebo polopenze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, miniklub, wellness centrum, posilovna, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

neděle od 16 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než neděle - neděle.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, ložní prádlo a ručníky (set na začátku pobytu), vstup do bazénu, WiFi, půjčovnu kol, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK,

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 60 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 5 €/den; snídaně 9 €/os./den, večeře 18 €/os./den; plážový servis 12 €/den; denní úklid (zahrnuje výměnu ložního prádla a ručníků) bez úklidu kuchyňského koutu 25 €/den, včetně úklidu kuchyňského koutu 60 €/den; dětská postýlka 10 €/den; malé zvíře do 10 kg 10 €/noc, do 20 kg 20 €/noc.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA; děti do 12 let 50 % sleva na stravování.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,8 €/noc/os. od 11 let.

Informace o letovisku

Rybářské městečko Caorle vás nadchne svým historickým centrem s typickými barevnými domy a úzkými uličkami lemovanými řadou obchůdků, kaváren a pizzerií. Své kouzlo má především rušné "lungomare" - pobřežní promenáda zdobená sochami umělců z mnoha zemí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING