Filtr

Charakteristika

residence s bazénem se nachází na klidném místě v západní části letoviska nazvané Ponente. Leží cca 500 m od pláže a několik minut chůze od centra s mnoha obchody, bary a restauracemi. Všechny účelně zařízené apartmány jsou vybaveny TV, klimatizací a mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, zahrada, parkoviště.

Pláž

500 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukormá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, vstup do bazénu (v závislosti na počasí cca od konce května do poloviny září), parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., spotřeba energie, vody a plynu 40 €/bilo, 45 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 45 €/apt. (pokud neuklidí klient sám), ložní prádlo 6 €/os./výměna, plážový servis 62 €/týden, dětská postýlka 4 €/noc.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,5 €/noc/os. od 12 let. 

Informace o letovisku

Rybářské městečko Caorle vás nadchne svým historickým centrem s typickými barevnými domy a úzkými uličkami lemovanými řadou obchůdků, kaváren a pizzerií. Své kouzlo má především rušné "lungomare" - pobřežní promenáda zdobená sochami umělců z mnoha zemí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING